Naše tetovacie štúdio v @projekt.royal ponúka služby našich dvoch tatérov. Každý Tatér má svoj štýl tetovania. Náš kolega Filip @scotty.royalartist sa tetovaniu venuje od roku 2021 kedy začal pracovať v našom projekte. Jeho zameranie je na tetovanie prevažne v linkách , od nápisov až po veľké tetovania.

Náš druhý kolega je @samuel.sasha.royalartist zakladateľ našich projektov, jeho zameranie v tetovaní je na realistické tieňované tetovania a mikorealistika. Tetovaniu sa venuje od roku 2011 kedy založil prvé základy pre projekt royal, a to vytvorením tetovacieho štúdia Royal Tattoo studio.

Okrem nového tetovania vám vieme pomôcť aj s prerábkou starého tetovania, v spolupráci s našim @koci.royalartist vieme vaše tetovanie čiastočne odstrániť a následne vytvoriť úplne nové umenie na vašom tele .

O piercing alebo prepich uší či už u novorodeniatka alebo dospelého sa postará naša šikovná @martina.royalartist vyštudovala zdravotnícku školu , vďaka ktorej vám odborne a profesionálne pomôže zvládnuť akýkoľvek prepich.

Pricing table

Nadpis 1
10 €
Nadpis 2
20.5 €
Nadpis 2
20.5 €
Nadpis 2
20.5 €
Nadpis 2
20.5 €
Nadpis 2
20.5 €